Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poprvé Noc kostelů v Bohdanči

Bohdanečská farnost se letos poprvé připojí do středoevropské akci Noc kostelů, která proběhne 24. května 2013. Program je přichystán v bohdanečském kostele Zvěstování Páně od 20. - 22. hodin. Prosíme, pozvěte, nebo doprovoďte k nám do kostela své příbuzné, známé, přátele, kteří jinak do kostela moc nezajdou, protože tato akce a tento program je určen především jim. Připravena je nejen komentovaná prohlídka kostela na úvod, ale od 20.45 také koncert klasické duchovní hudby, kde zazní skladby barokních, klasicistních autorů i dalších jako J. S. Bacha, G. F. Haendela, W. A. Mozarta, G. Fauré, A. Dvořáka atd., na kterém vystoupí sopranistka Slávka Tyrkasová a na varhany ji doprovodí Petr Havel, dále je na programu promluva o tom, co je kostel, kterou povede pan Jaromír Vlček. Detailnější informace o vystupujících - jejich profily, naleznete v příloze.

Více a podrobnější informace o akci Noc kostelů a programu v Bohdanči naleznete zde

Všichni jste srdečně zváni!!