Park kolem kostela v Bohdanči

Ve složce naleznete fotografie z historie i současnosti parku - bývalého hřbitova kolem kostela v Bohdanči, o který se od roku 2015 intenzivněji stará bohdanečská farnost - její dobrovolníci a brigádníci - ve volném čase a také pomáhají dárci a přispěvatelé. Více info také ve složce Farnost - Bohdaneč

Poděkování:

Poděkovat za dosavadní pomoc a ochotu - čas a práci, dopravu, dary, nebo finanční prostředky na nákup hnojiv, rašeliny, květin a ozdobných keřů, mulčovací, netkané textilie, kůry-štěpky, za odbornou poradu ohledně sázení, za zapůjčení zahradního nářadí k sestříhání keřů, za vysekání části parku, je třeba:

kostelníkům – panu Josefu Holubovi a panu Miroslavu Petrusovi, paní Martě Stehlíkové, paní Ludmile Dvořákové, paní Marii Milichovské, paní Boženě Linhartové, panu Pavlu Holubovi, Ing. Evě Holubové, Martě Holubové, Ing. Tomášovi Dvořákovi, Ing. Evě Tvrdíkové, Ing. Hedvice Fuksové, Ing. Tomášovi Frkalovi, Ivance Šťovíčkové, Mirce Beladové, manželům Nešporovým, paní Michaele Pelcové, Zahradnictví Lomičovi, paní Haně Neckářové, panu Petru Flekalovi, Bc. Anně Holubové.

1. Historie

2. Současnost

3. Růže

Fotografií: 64