Ohlášky

​Po změně duchovních, jsou mše svaté a bohoslužby připravovány a plánovány zástupci všech čtyřech farností vždy na občasném setkání ve Zbraslavicích (za Bohdaneč byl zvolen kostelník pan Josef Holub - v současné době je nemocný, dále paní Mrázková, na jednání kromě toho jsou přítomny pí Vajglová a Mudrochová, je na nich, zda do bohdanečské farnosti domluví mše svaté během svátků a oslav, pokud je nedomluví, nebude se zde konat nic - viz vánoční svátek Svatého Štěpána 2017, kdy vánoční mše svatá bývala vždy ve Třebětíně, protože ji domlouvali členové předešlé farní rady - kostelníci Josef Holub a Miroslav Petrus, Bc. Anna Holubová, stejně jako mše svaté do bohdanečské farnosti na jiné svátky a oslavy, včetně našich filiálních kostelů a kaplí).

Mše svaté jsou v současné době ohlašovány pouze administrátorem Kristiánem Damiánem Vrchovským, OPraem, proto se obracejte s dotazy, připomínkami a návrhy - přímo na něj.

Za případné nesrovnalosti se omlouváme.