Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předvánoční posezení 2012

 Dobrý den,

 

dovoluji si vás pozvat na, v pořadí už třetí, předvánoční posezení, které pořádá Farnost Bohdaneč vždy v době adventní. Protože letos je naše společenská místnost na faře v menší rekonstrukci - jsou oškrabané stěny, štukuje se, bude se malovat a pak uklízet, setkáme se v jiných prostorech zde v Bohdanči - Franclovi nám přechodně nabídli jejich bývalou restauraci, za což jsme velmi rádi :-). Věříme, že příště se sejdeme opět již v opravené farní místnosti na faře :-).

 

Setkání se uskuteční v neděli, 16.12. odpoledne v 15. hodin. Pití je zajištěno a na mlsání si, prosím, něco přineste, kromě toho bude vítána dobrá nálada, případně naladěné hlasivky :-).

Více informací je na přiloženém letáku.

 

S přáním klidného adventu,

 

Anna Holubova