Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na výlet do Karlových Varů

24. 8. 2014

 V pátek, 5. 9. 2014, ráno, přesný čas odjezdu bude ještě upřesněn, pojedeme do Karlových Varů, tam navštívíme před hotelem Pupp proslulé Porcelánové trhy, kde je možnost zakoupit si s velkou slevou český porcelán, např. jako dárek, nebo k doplnění si jídelních souprav, nebo si zkusit ozdobit svůj hrneček, zastoupeny budou firmy na výrobu porcelánu Thun, Dubí, Lesov, Sklárna Moser, dále je v jednání exkurze porcelánky a případně se projdeme po Karlových Varech. Odpoledne bychom se stavili v nedalekém Bečově na zámku, kde je k vidění vzácný relikviář Svatého Maura, románská památka nevyčíslitelné ceny a jeden z největších pokladů Evropy. V programu bude i oběd pro ty, kteří si nevezmou více jídla s sebou J.

 

Závazné přihlášky u Anny Holubové, mobil je 605 342 779, nebo v kostele. Zálohu na dopravu 200 Kč je třeba zaplatit předem, předpokládaná cena podle kalkulace od dopravce na autobus bude asi 450 – 500 korun. S sebou svačinu, pití, léky, pláštěnku, dobré boty a dobrou náladu J!