Jdi na obsah Jdi na menu
 


Památka věrným zemřelým

 VZPOMÍNKA NA VŠECHNY VĚRNÉ ZEMŘELÉ V BOHDANČI BUDE

2. a 5. LISTOPADU !

Rádi bychom vás upozornili, že letošní vzpomínka a modlitby za všechny věrné zemřelé se uskuteční v neděli, 2. listopadu během Mše svaté v Bohdanči, v kostele Zvěstování Páně a dále pak znovu ve středu,
5. listopadu během večerní mše svaté. 
Ve středu 5. listopadu, ještě navíc, před večerní mší svatou, proběhnou na bohdanečském hřbitově modlitby za všechny věrné zemřelé a to od 16.00, poté se přesuneme do kostela, kde bude pokračovat mše svatá, jako obvykle. Všechny vaše přímluvy a intence za zemřelé dávejte, prosíme, opět do krabičky, která bude umístěna jako vždy, vzadu na stolku za lavicemi a nejpozději v neděli, 2. listopadu, předem mší, 
budou z krabičky vzaty všechny lístečky s přímluvami k přečtení.