Jdi na obsah Jdi na menu
 


Česká mše vánoční


dekorace.jpgTímto si vás dovoluji informovat, že se nám opět podařilo zorganizovat vánočni koncert a to Českou Mši vánoční - Hej mistře Jakuba Jana Ryby. Uskuteční se v pondělí na Štěpána 26. 12., v 15. hodin v kostele v Bohdanči.

Vystoupí, stejně jako loni, Collegium chrámových hudebníků s dirigentem Františkem Štěrbákem se sborem ze Želivského kláštera se sbormistrem Petrem Žákem a solisty Janou Novákovou-soprán, Ludmilou Urbanovou-alt, Petrem Nekorancem-tenor a Petrem Žákem-bas.
Loňský koncert byl velmi úspěšný, na naše místní podmínky nadstandartní a tak jsme velmi rádi, že můžeme vystoupení, které patří k vánočním svátkům, také díky částečnému přispění firmy Less a.s., znovu zopakovat. Kdo budete mít tedy chuť si o Vánocích poslechnout živou hudbu s profesionálním přístupem, přijeďte :-).
Vstupné bude 70 korun.

                                                                                              A.H.

Další info na letáčku zde

Fotografie naleznete zde